SYIS AMPULKY PRO ZKLIDNĚNÍ A POSÍLENÍ KAPILÁR 10x3 ML

336 Kč 278 Kč bez DPH
Skladem
SYIS AMPULKY PRO ZKLIDNĚNÍ A POSÍLENÍ KAPILÁR

Ampule určené pro kuperózní pokožku, která vyžaduje regeneraci a hydrataci.
Díky obsahu vitamínů C a B3 a troxerutinu mají úžasný vyhlazující a posilující účinek. Zlepšují pružnost a odolnost stěn krevních cév, urychlují regenerační procesy, posilují a obnovují poškozenou hydro-lipidovou vrstvu pokožky.
 
Léčivé látky:
 
Niacinamid Vitamin PP / B3 zlepšuje krevní oběh v pokožce, stimuluje syntézu kolagenu ve zralých fibroblastech, redukuje jemné vrásky, činí pokožku poškozenou UV zářením pružnější. Je to silný antioxidant a zabraňuje procesu fotoagingu. Niacinamid obnovuje přirozenou ochrannou bariéru zvýšením syntézy ceramidů, mastných kyselin a cholesterolu v mezibuněčném prostoru, zvyšuje hydrataci a vyživuje pokožku. Snižuje změnu barvy a má vlastnosti proti akné.
 
Kyselina askorbová
Vitamin C je silný antioxidant, který bojuje proti volným radikálům a podporuje ochranu před sluncem. Stimuluje syntézu kolagenu, zesvětluje změny sluneční pigmentace a inhibuje produkci tyrosinasy - enzymu odpovědného za produkci melaninu, kožního pigmentu. Má protizánětlivé a uklidňující vlastnosti a urychluje hojení pokožky. Snižuje erytém a posiluje stěny cév. Urychluje regeneraci pokožky a pomáhá redukovat tmavé kruhy pod očima.
 
Troxerutin - bioflavonoid; snižuje křehkost a posiluje krevní cévy a chrání je před nadměrnou křehkostí a praskáním.
 
Kyselina mléčná Kyselina
mléčná s hydratačními vlastnostmi. Má schopnost proniknout do stratum corneum. Zjemňuje stratum corneum a odlupuje bezcitnou pokožku.
 
Hyaluronát sodný Kyselina hyaluronová
je přirozeně se vyskytující složka v těle. Zvyšuje pružnost tkání (epidermis, kolagenová a elastinová vlákna). Stimuluje regeneraci epitelu a dermis. Snížení množství kyseliny hyaluronové je jednou z příčin sucha a zvrásnění pokožky. Jeho jedinečnou vlastností je vysoká schopnost vázat a zadržovat vodu. Dobře hydratovaná pokožka se stává hladkou, pevnou a pružnou a zvyšuje pronikání účinných látek do pokožky.

Použití:
Ampule jsou určeny k ošetření dermarollerem, sonoforéze, ultrazvuku, infuzi, bezjehlové a mikroihlové mezoterapii a k ​​vnějšímu použití na pokožku v domácí péči. Aplikujte na očištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu.
Kapacita: 10x3 ml

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

STRENGTHENING SOOTHING AMPOULES
Intended for skin with dilated capillaries and skin requiring regeneration and hydration.
Due to the content of vitamins A and E, panthenol and Japanese pear oil extract, they show extraordinary smoothing and strengthening effects. They improve the flexibility and resistance of the walls of blood vessels, accelerate regeneration processes, strengthen and rebuild damaged skin hydrolipid coat.
 
Active substances:

panthenol
Panthenol, provitamin B5. Vitamin B is found in every living cell of the skin and hair. It has anti-inflammatory and antibacterial properties, accelerates epidermis regeneration processes. Gives the skin a smooth feeling. It is an ingredient with healing, soothing irritations and moisturizing. It easily penetrates deep into the skin, reduces water loss through the epidermis and effectively moisturizes the skin, giving it softness and elasticity. Helpful in healing wounds and minor skin damage as well as healing scars.
 
Sophora Japonica Bud Extract
Japanese pearweed extract contains up to 30% of routine, i.e. vitamin P. thanks to which it exhibits an amazing smoothing and strengthening effect. Accelerates regeneration processes, regulates lipid balance. Japanese slime extract improves the elasticity, resistance and strength of the walls of blood vessels.
 
Tocopheryl Acetate
Vitamin E with antioxidant activity, inhibits skin aging processes and radical oxidation of lipids in the epidermis and dermis. Rebuilds the natural epidermal barrier and effectively prevents irritation. It inhibits transepidermal water loss (TEWL) by improving skin hydration. It prevents the formation of inflammation, strengthens the walls of blood vessels and improves blood supply to the skin.
 
Retinyl Palmitate
Retinol - the basic form of vitamin A. It rejuvenates the skin, firms, brightens and regenerates the epidermis. It improves skin tone, brightens it, eliminates discoloration and smoothes. Firms the living skin layer, strengthens collagen fibers, thanks to which its elasticity is restored.

Usage:
The ampoules are intended for dermaroller, sonophoresis, ultrasound, needle-free mesotherapy and for external use on the skin in home care.
Apply to cleansed face, neck and cleavage.
 
Capacity: 10x3 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Ampulky na obličej SYIS
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.04 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: