Ultrazvuková žehlička na vlasy Kessner

2 012 Kč 1 663 Kč bez DPH
Skladem
 ULTRA & INFRA DIGITAL Ultrazvuková žehlička na vlasy pro rekonstrukci vlasů a ošetření keratinem.

Moderní a technologicky vyspělá žehlička, která vyrábí ultrazvuky s infračerveným paprskem pro zavádění kosmetiky do hlubokých částí vlasů. S jeho pomocí můžete provádět regenerační ošetření vlasů, zvláště se doporučuje u produktů obsahujících keratin. Lze použít v procesu barvení ke zintenzivnění a zlepšení trvanlivosti barev. Žehlička negeneruje teplo, takže vlasy nevyrovnává.
Popis aplikace:
Barvení vlasů a péče a výživné ošetření nejsou vždy 100%. efektivní. Nejčastěji nejsou živiny a pigmenty vlasy úplně absorbovány, protože pokožka je ochrannou bariérou, která brání pronikání cenné látky obsažené v kosmetice - do hlubokých částí vlasů. Na druhou stranu, pokud není pokožka po ošetření správně uzavřena, dochází k rychlému procesu vypláchnutí pigmentu nebo živin. Vlasy tak nemají hedvábný lesk a hladkou strukturu. Díky našemu produktu se úroveň absorpce zmíněných ingrediencí zvyšuje o 40-60%. Je to proto, že ultrazvuky rozkládají kapalnou strukturu kosmetiky na mikročástice, které díky své velikosti pronikají do vlasů snadněji, hlouběji a více. Inovativní žehlička ULTRA INFRA DIGITAL se nezahřívá, funguje při pokojové teplotě, protože vysoká teplota je škodlivá a má negativní dopad na stav vlasů. Vlasová pokožka se při vystavení teplu roztáhne, což způsobí ztrátu vody z vlasů a rozpad bílkovin.
Díky inovativní technologii používané v ULTRA & INFRA DIGITAL budou profesionálové schopni poskytovat své služby ještě efektivněji. Účinky ošetření a regenerace vlasů v salonu dostanou nový rozměr a kvalitu, která dosud nebyla možná.
Tipy pro použití nástroje:
- Umyjte si vlasy vhodným šamponem. Poté vlasy důkladně opláchněte vlažnou vodou. (preferované regenerační šampony)
- Vysušte vlasy fénem na střední teplotě, dokud nejsou asi 80% suché.
- Rozdělte si vlasy na několik várek
- V případě výživných a kondičních ošetření naneste na vlasy krém, např. Směs kapaliny s restrukturalizačním olejem, nabitou zápornými ionty nebo jiný typ kondicionéru / masky, důkladně masírujte vlasy.
Pro barvení naneste barvicí směs na vlasy a důkladně je vmasírujte.
- Nyní použijte nástroj Iron Repair Sauna, každou část vlasů sevřete přibližně 3–5krát stejným způsobem, jakým používáte žehličku na vlasy, dokud nejsou živiny v krému důkladně absorbovány.

TECHNOLOGIE:
INFRARED - co je to daleko infračervené záření?
V medicíně se toto záření používá mimo jiné v V případě hojení ran jsou účinky vynikající a postup je bezbolestný. V případě tohoto zařízení se infračervené záření používá k regeneraci poškozené vlasové tkáně a ke stimulaci krevního oběhu ve vlasové pokožce vedle vlasových kořínků, díky čemuž jsou lépe vyživovány a zdravější.
Díky působení ambipolárního světla o frekvenci 68 000 Hz a délce 680 nm se v aminokyselinách vytvářejí nové vazby, které obnovují pružnost vlasových vláken a její kutikula je uzavřena. Vlasy jsou viditelně zdravější a získávají svůj lesk.
 
ULTRASONIC - jaký je provoz ultrazvuků?
Molekuly vody existují ve 3 skupenstvích: pevné (pod 0 ”), kapalné (při normální teplotě) a plynné (nad 100” C).
V případě našeho zařízení vlnové vibrace vedou vodu přímo do plynného stavu a mění strukturu molekul bez zvýšení teploty. K tomu dochází při pokojové teplotě, samotná žehlička IRON REPAIR se neohřívá, protože desky žehličky nemají typické ohřívače. Díky působení dynamických magnetických vibrací s frekvencí 36 000 vibrací za sekundu pronikají ultramikrobiální částice vody, bílkovin a živin přímo do vlasové kůry - do hlubokých částí. Ultrazvuk „tlačí“ živiny obsažené v kosmetice do hlubokých částí vlasů.
Synergie infračerveného záření a ultrazvuku
Díky ultrazvuku jsou vlasy živinami a pigmentem účinně absorbovány a infračervené paprsky přímo regenerují poškozenou vlasovou tkáň. K tomu dochází, aniž byste museli vlasy zahřívat, což vlasům brání v bobtnání a rozšiřování. To vše obnoví vlasovou kůru (povlak), zabrání rozštěpení konců a lámání vlasů. Posílí se pružnost vlasů a zrychlí a zlepší se působení živin a pigmentů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

TECHNICKÉ ÚDAJE CE:
- Stupnice infračerveného záření: 6800 hz (680nm)
- Frekvence ultrazvuku: 36 000 vibrací za sekundu
- Napětí: 110 - 240V
- Frekvence: 50 - 60 Hz
- Výkon: 20 W.
- Napětí: 35VDC
Poznámka: po sklopení destiček zařízení na více než 10 sekund se ultrazvuk automaticky vypne, po otevření destiček se restartuje.
taną ponownie uruchomione.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kessner
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.903 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: